Клімкін розказав, як Україна повертатиме Крим

  26 Лютого, 2016 12:17
  За словами очільника МЗС, для цього розроблено цілу стратегію.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що наша держава має стратегію повернення Криму.

  Як розповів Клімкін, стратегія  складається з двох базових частин – політико-дипломатичної та інформаційної.

  Політико-дипломатична частина плану передбачає підтримку єдності й солідарності цивілізованого світу з Україною, а також втілення політики невизнання окупації Криму.

  Глава МЗС наголосив на необхідності підтримувати санкції проти Росії та встановити чіткий пресинг на РФ заради "недопущення порушень прав людини". За його словами, одночасно слід тиснути на Росію в рамках міжнародних конвенцій: Конвенції морського права, Конвенції щодо боротьби з тероризмом, а також підтримувати українські компанії, які судяться в арбітражі для компенсації збитку від анексії Криму.

  Інформаційний елемент стратегії полягає в протидії окупаційній пропаганді, під впливом якої перебувають кримчани.

  "Ми повинні їм (жителям Криму – Ред.) показати нашим прикладом, що їхнє майбутнє – в європейській демократичній Україні, а не в Криму під російською тимчасовою окупацією, де вони можуть йти тільки в нікуди", – висловив переконання міністр.

  Нагадаємо, раніше було оприлюднено стенограму засідання РНБО у лютому 2014 року, на якому розглядалася можливість оголошення війни Російській Федерації.

  Теги : Крим Росія МЗС Павло Клімкін анексія Криму
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів