Клімкін розчарований декларацією ПАРЄ про рух назустріч Росії

  25 Червня, 2016 11:33
  Поступки країні-окупанту означатимуть, що РФ може вільно й безкарно порушувати принципи Ради Європи, наголосив глава МЗС.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив розчарування декларацією Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи щодо необхідності руху назустріч Росії.

  Така заява глави МЗС опублікована на Facebook-сторінці відомства.

  Клімкін наголосив, що, заявляючи про відданість демократії та діалогу, цей керівний орган Асамблеї своїм рішенням поставив їх під сумнів.

  Глава українського зовнішньополітичного відомства нагадав, що застосування санкцій до російської делегації є відповіддю на агресію Російської Федерації, котра триває й донині.

  За його словами, поступки країні-окупанту будуть найгіршим сигналом для міжнародної спільноти й означатимуть, що Росія, як і будь-яка інша держава, може вільно та безкарно порушувати принципи Ради Європи.

  Як повідомлялося, 24 червня Бюро Асамблеї ухвалило декларацію про спільні цінності з РФ і необхідність руху назустріч, у відповідь на це голова делегації України в ПАРЄ Володимир Ар’єв залишив засідання.

  Теги : Росія МЗС Павло Клімкін ПАРЄ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів