Клімкін каже, що МЗС не конфліктує з ГПУ щодо "безвізового" плану

  27 Жовтня, 2015 18:18
  Хоча Генпрокуратура так і не виконала рекомендацій МЗС щодо заміни людей від Шокіна в комісії з Антикорупційної прокуратури.
  Фото з відкритих джерел

  Міністр закордонних справ Павло Клімкін заперечує, що між Міністерством закордонних справ та Генпрокуратурою є конфлікт щодо виконання Україною "безвізового" плану з ЄС.

  Про це він заявив на спільній з міністром закордонних справ Італії Паоло Джентілоні прес-конференції.

  "У нас із Генеральною прокуратурою немає конфлікту", - сказав Клімкін щодо однієї з вимог для візової лібералізації – запуску роботи антикорупційної прокуратури.

  Міністр зазначив, що головним у процесі вибору антикорупційного прокурора є прозорість відбору. Також Клімкін розраховує на його обрання до грудня.

  Він відзначив, що справа не в членах конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора, яких надала ГПУ, а в тому, щоб у процесі не виникало жодного сумніву, що кандидати відповідають вимогам. Головне – що ми отримаємо в результаті, додав Клімкін.

  Напередодні, під час 13 засідання Національної ради реформ МЗС презентувала пропозиції щодо реалізації не виконаних Україною критеріїв "безвізового" плану дій. Зокрема, серед рекомендацій Генпрокуратурі був пункт щодо Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – замінити членів конкурсної комісії від генерального прокурора на особи, які не є політиками й держслужбовцями.

  Однак призначені Генпрокураторою представники конкурсної комісії так і не були замінені.

  А сьогодні у ЗМІ з'явилась інформація про намір генпрокурора Віктора Шокіна провести перевірки в МЗС у зв'язку з "правопорушеннями, спрямованими на підрив авторитету органу державної влади".

  Як повідомлялось, ЄС вимагає замінити "четвірку" Шокіна в комісії з Антикорупційної прокуратури

  Теги : ГПУ МЗС Павло Клімкін Антикорупційна прокуратура безвізовий пакет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів