Кличко заявив про готовність судитися з "Нафтогазом" через борги

  13 Червня, 2018 15:11
  Мер Києва зазначив, що київська влада відмовляється брати на себе борги "Київенерго", які накопичувалися не один рік.

  Мер м. Київ Віталій Кличко заявив, що готовий судитися з підприємством "Нафтогаз", яке залишило частину будинків столиці без гарячої води. Кличко зазначив, що київська влада відмовляється брати на себе борги "Київенерго", які накопичувалися не один рік, повідомили у прес-службі мера Києва.

  "Одна справа – борги киян за спожиту послугу, інша ж справа – штрафи і пені, що є результатом господарської діяльності. Компанія "Нафтогаз", на жаль, вирішила шантажувати киян. Відключили газ допоки борги "Київенерго" не будуть їм повернуті", – повідомив мер Києва.

  Кличко вважає, що конфлікт з "Нафтогазом" повинен бути вирішеним у суді. Проте вже зараз, гаряча вода повинна бути включена у всіх будинках столиці.

  Крім того, у Кличка розповіли, що наразі завершений перший етап повернення майна "Київенерго" у власність новоствореної комунальної компанії "Київтеплоенерго". Зокрема, в експлуатацію "Київтеплоенерго" передано 65 тисяч одиниць майна та переведено близько 5 тисяч працівників.

  Нагадаємо, заступник мера столиці Володимир Прокопів заявив, що КМДА буде змушена вдатися до радикальних дій у разі відмови компанії "Нафтогаз" підписати договір з "Київтеплоенерго" для вирішення проблеми з гарячою водою для киян.

  Теги : Нафтогаз Київ Віталій Кличко КМДА
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів