Кличка і Порошенка попросять роз’яснити свідчення Фірташа

  5 Травня, 2015 20:19
  Кличку вже направлене депутатське звернення, завтра ж аналогічний запит буде зареєстрований у Верховній Раді для передачі в Адміністрацію Президента.
  Фото: відкриті джерела

  Віденський суд дозволив посилатися на офіційно підтверджену інформацію, оприлюднену під присягою, щодо зустрічі у Відні в лютому минулого року Віталія Кличка, Петра Порошенка і Дмитра Фірташа. Тому відповідний запит на роз’яснення важливих свідчень, які надав Фірташ, буде зареєстрований у Верховній Раді.

  Про це повідомив у Facebook народний депутат України від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм.

  За його словами, всі знали про факт цієї зустрічі, але не відкрито і не в повній мірі. Тепер же, коли інформація оприлюднена декількома сторонами під присягою, - вона має бути роз’яснена суспільству.

  Найєм надіслав депутатське звернення Віталію Кличку та заявив, що "завтра аналогічний запит буде зареєстрований в апараті Верховної Ради для передачі в адміністрацію президента".


  Фото: Мустафа Найєм

  Нагадаємо, Фірташ під час засідання суду у Відні щодо його екстрадиції в США дав свідчення, що напередодні президентських виборів в Україні домовився з Порошенком і Кличком вести кампанію проти Юлії Тимошенко. За його словами, вони домоглися, чого хотіли – Порошенко став президентом, а Кличко мером.

  Мустафа Найєм додав, що відповідно до закону про доступ до публічної інформації, запит чиновнику з вимогою надати необхідну інформацію може подати кожен громадянин. 

  Теги : Фірташ Віталій Кличко Петро Порошенко свідчення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів