Кириленко живе в елітній квартирі й добудовує заміську резиденцію

  1 Грудня, 2016 08:55
  Квартира віце-прем’єра розташована на столичному Печерську, а маєток площею 900 кв. м – всього за 15 км від Києва.

  Віце-прем’єр-міністр в уряді Гройсмана, представник "Народного фронту" В’ячеслав Кириленко у своїй е-декларації вказав елітну квартиру в центрі Києва та будинок у селі Іванковичі на Київщині.

  Про це йдеться в журналістському розслідуванні "Громадського".

  Так, чотирикімнатною квартирою на 156,42 кв. м в елітній багатоповерхівці на вул. Московській у Печерському районі Кириленко обзавівся у 2006 році. На той момент подібна квартира, за словами експерта, коштувала 600-700 тис. доларів. І це за "голі стіни" без ремонту. Загалом же вона могла обійтися посадовцю в 1 млн доларів.

  Заміська резиденція віце-прем’єра розташована у Васильківському районі Київської області – всього за 15 км від Києва. Як зазначають журналісти, за розмірами та архітектурою будівля більше схожа на Палац культури.

  Будинок записаний на дружину посадовця – Катерину Кириленко. Згідно із випискою з реєстру нерухомості, у 2013-му році їй подарували 5 ділянок землі у Іванковичах. Разом ділянки утворюють єдиний масив на майже 80 соток. Тут і почали зводити "палац Слави".

  Наразі будинок ще не добудований, але залишилося завершити незначну частину робіт. Його площа – понад 900 кв. м. За будинком є штучна водойма, далі ділянка розширюється. За оцінкою експерта, вартість цієї землі – приблизно 5 тис. доларів за сотку. Станом на 2013 рік ділянка могла коштувати близько 400 тис. доларів.

  Сам Кириленко відмовився прокоментувати зазначені надбання, а з дружиною віце-прем’єра журналістам зв’язатися не вдалося. Зауважимо, що Катерина Кириленко працює викладачем у Київському національному університеті культури і мистецтв. Нещодавно вона стала героїнею гучного скандалу – її звинуватили в плагіаті.

  Теги : Народний Фронт декларація про доходи В'ячеслав Кириленко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів