Київська тусовниця Ірина Панченко купила місце в "Слузі народу" за $2 млн – ЗМІ

  12 Червня, 2019 12:56
  Ірина Панченко – 25-річна дочка бізнесмена Сергія Панченка, який з 2000 року живе в Києві.

  У списки партії "Слуга народу" на позачергових виборах до Верховної Ради потрапила київська тусовниця Ірина Панченко.

  Про це розповіли українці у відповідь на пропозицію керівництва політсили знайти компромат на кандидатів в народні депутати, пише інтернет-видання strana.ua.

  Ірина Панченко – 25-річна дочка бізнесмена Сергія Панченка, який родом з Кіровоградської області. З 2000 року живе в Києві.

  Відзначається, що Ірина закінчила Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка. "Їздить на джипі "Бентлі". Помічена тільки в найдорожчих салонах Києва з собачкою, на тусовках у нічних клубах, ресторанах", – додало джерело.

  При цьому була озвучена версія, що місце в партії для Панченко нібито купили за 2 млн доларів. Назвали також ім'я ймовірного посередника – колишній нардеп, екс-глава Кримської і Львівської митниці Віктор Тимошенко, якому раніше не раз приписували лобіювання в кандидати своїх людей.

  Бізнесмен Панченко відмовився коментувати, як його дочка опинилася в списку партії "Слуга народу", але надіслав її резюме.

  Ірина Панченко дійсно закінчила юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка в 2016 році. Також з 2014 по 2017 рік навчалася у Київському інституті міжнародних відносин. У 2018 році пройшла курси телеведучих Showmax.

  У графі "досвід роботи" у 25-річної Ірини Панченко вказано рядок – працювала юристом в ТОВ "Торговий дім "Фінпро" (2014-2017 рр.), А з вересня 2017 року – приватний нотаріус. Своїми головними діловими якостями Ірина вважає, серед іншого, старанність, самокритичність, стресостійкість і здатність до швидкого навчання.

  У коментарі виданню Панченко підтвердила, що це саме вона значиться під 73-м номером у списку партії "Слуга народу". Однак на питання, як вона опинилася в команді Зеленського, Ірина відповідати відмовилася. Вона не підтвердила і не спростувала інформацію джерела про те, що місце в списку купив її батько.

  "Я буду давати коментарі, коли я буду в партії. Я ще нікуди не потрапила. Поговоримо після виборів", – заявила Панченко.

  Відзначається, що в керівництві партії "Слуга народу" не змогли відразу відповісти, як дівчина отримала місце в партійному списку, однак пообіцяли розібратися в ситуації.

  Нагадаємо, лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі розповів про те, що в його партії немає діючих депутатів.

  Теги : Верховна Рада "Слуга народу"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів