Київ заплатить 2 млрд грн фірмі, заснованій помічниками "порошенківця"

  20 Лютого, 2017 11:57
  У "Київського метрополітену" відсудила 1,96 млрд гривень боргу 10-річної давнини пов'язана з Іванющенком та БПП фірма.

  Фірма "Укррослізинг" відсудила у КП "Київський метрополітен" 1,96 млрд гривень за частково неоплачену поставку сотні вагонів метро 10 років тому.

  Таку постанову виніс Київський апеляційний господарський суд 31 січня 2017 року, повідомляють "Наші гроші", зазначаючи, що з загальної суми програшу безпосередньо заборгованість з оплати частини вагонів становить лише 0,36 млрд гривень – "Набагато більшу суму склав такий собі "коефіцієнт коригування" у розмірі 1,19 млрд грн".

  "Йдеться про повернення "Укррослізингу" грошей за лізингову поставку вагонів метро у 2009 році. По тій оборудці Держфінінспеція відразу в 2009 році повідомила, що сума втрат метрополітену становить 770,8 млн гривень, у тому числі "винагорода фірми 590,8 млн грн, що забезпечує "космічну" рентабельність". Однак нині "Укррослізинг" виграв суд за позовом від 2016 року", – наголошує видання.

  При цьому наголошується: наприкінці грудня 2015 року у Київраді створили тимчасову комісію для вивчення заборгованості метрополітену перед фірмою "Укррослізинг", зі звіту якої стало відомо, що її засновником у листопаді 2008 року було ТОВ "Київринг" Андрія Лебедя (якого ЗМІ називали смотрящим від Януковича на "Укрзалізниці" – ред.) та його сина, які "сьогодні є помічниками народного депутата від БПП Сергія Алєксєєва".

  Крім того, підкреслюється: "Наприкінці червня 2009 року, коли вже треба було підписувати угоди, власником "Укррослізингу" замість "Київрингу" стала кіпрська Impofirm consulting limited, близька до Юрія Іванющенка".

  Як відомоу Кличка вирішили зносити МАФи Roshen.

  Теги : Київ метрополітен БПП Київрада Юрій Іванющенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів