Кесслер відмовився від призначення до комісії САП за квотою ВР

  9 Листопада, 2015 11:37
  Але натякає, що не проти ввійти до неї від Генпрокуратури.
  Джованні Кесслер
  Фото з відкритих джерел
  Джованні Кесслер

  Гендиректор Європейського управління боротьби з шахрайством Джованні Кесслер відмовився від призначення до конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора за квотою Верховної Ради, але готовий увійти до її складу за квотою Генпрокуратури.

  "Я дізнався про це з повідомлень у ЗМІ. Якби вони особисто спитали мене про таку номінацію – я би відмовив. Я не готовий до участі у роботі комісії, якщо йдеться про те, що я маю замінити іншу людину, яка вже призначена за квотою Верховної ради", - заявив європейський посадовець.

  Він наголосив, що не бачить потреби взагалі міняти будь-кого з квоти ВР.

  "Я не чув ані від ЄС, ані від будь-кого іншого жодних претензій до тих, хто призначений за квотою Ради. Тому я не вважаю за можливе своє призначення замість цих осіб", - додав Кесслер.

  Водночас, він наголосив, що в ЄС лишаються претензії до квоти Генпрокуратури у складі комісії згаданої, тому надасть згоду на призначення по цій квоті, якщо українська влада буде на це готова.

  "Про це зі мною наразі також ніхто не радився, але в разі, якщо така пропозиція надійде – я буду готовий до свого призначення за квотою Генерального прокурора", - заявив Кесслер.

  Раніше повідомлялось, що від Шокіна вимагають виключити Севрука з конкурсній комісії до САП, а замість нього включити до неї Кесслера.

  Теги : генпрокуратура Верховна Рада Кесслер Антикорупційна прокуратура
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів