Кернес дав 5 млн грн фірмі Луценка за змогу наглядати за громадянами

  21 Лютого, 2017 13:02
  Рідна компанія родини генпрокурора оснастить центр Харкова системою відеоспостереження.

  Харківське комунальне підприємство "Інженерні мережі" 17 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ "Українські новітні телекомунікації" інформаційно-телекомунікаційну автоматизовану систему "Безпечне місто Харків майдан Свободи" за 4,91 млн гривень.

  Про це пишуть "Наші гроші", посилаючись на систему Prozorro.

  Відеокамерами буде обладнано площу Свободи у Харкові, де зазвичай проводяться мітинги – зокрема й активістами, опозиційно налаштованими до мера міста Геннадія Кернеса.

  Так, до 27 квітня "Українські новітні телекомунікації" поставлять систему відеоспостереження роздільною здатністю не менш ніж 120 пікселів на метр з можливістю розпізнавання людей і машин. Також у полі зору камер 5 Мп встановлять три переговорні пристрої для екстреного зв’язку з оператором.

  Виробником відео-реєстратора, камер і кожухів є канадська компанія "Авігілон". Оскільки ціни окремих найменувань не були вказані, то порівняти їх з ринковими на предмет завищення не є можливим.

  Нагадаємо, раніше власниками фірми "Українські новітні телекомунікації" значилися Ірина Луценко та Степан Нарембік – дружина й тесть генпрокурора Юрія Луценка.

  Теги : Харків Кернес Юрій Луценко Ірина Луценко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів