Керівником транспортного департаменту КМДА призначили праву руку "лісника Януковича"

  10 Серпня, 2017 16:27
  Новопризначений чиновник при Януковичі очолював держпідприємство "Укрлісконсалтинг", за допомогою якого розкрадалися мільйони.

  Керівником транспортного департаменту Київської міської державної адміністрації призначили Сергія Симонова, який раніше був правою рукою "лісника Януковича".

  Про це написав журналіст Дмитро Гнап на Facebook.

  Як відомо, під час президентства Віктора Януковича керівником Державного агентства лісових ресурсів був Віктор Сівець. Водночас Симонов очолював держпідприємство "Укрлісконсалтинг" – корумповану структуру, через яку з державних лісництв викачувалися мільйони.

  Після того, як Генеральна прокуратура порушила ряд кримінальних проваджень щодо оборудок "Укрлісконсалтингу" Сівець втік до Росії. У післяреволюційний період Симонов спочатку відійшов від справ, а пізніше став керівником "Київзеленбудом".

  "А тепер ось очолив транспортний департамент КМДА. Ну тепер я за київський громадський транспорт спокійний. Так само, як і за ремонт доріг, і за будівництво мостів, і за паркування. Столична галузь з мільярдними оборотами в надійних руках. Які, нічого...хм... не крали... Де там той Сівець? Хай повертається. Уже можна", – резюмував Гнап. 

  Нагадаємо, Господарський суд міста Києва видав наказ про примусове виконання Київською міською адміністрацією постанови Вищого господарського суду України про скасування заборони на продаж алкоголю з 23:00 до 10:00 у місті Київ.

  Теги : корупція Київ КМДА «сім'я» Януковича Дмитро Гнап
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів