Керівництво ГПУ має намір отримати вплив на розслідування справ Майдану – Горбатюк

  25 Червня, 2018 15:54
  Керівник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк зазначив, що ліквідація його департаменту проводиться в таємниці.

  Керівник департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заявив, що мета ліквідації його департаменту пов’язана з наміром керівництва ГПУ отримати вплив на кримінальні провадження щодо злочинів на Майдані.

  Горбатюк у інтерв’ю для DW розповів, хто саме хоче контролювати розслідування кримінальних проваджень, якими займається департамент спецрозслідувань ГПУ.

  "Це керівництво ГПУ, зокрема заступники генпрокурора. Від них ідуть дії і рішення, через незаконний спосіб впливати на справи. Наприклад, справа екс-міністра юстиції Олени Лукаш, яка вже півтора року тому готова була для передачі у суд, але заступники генпрокурора до цих пір навіть підозру їй не підписують", – зазначив глава департаменту спецрозслідувань ГПУ.

  За його словами, ліквідація департаменту проводиться в таємниці, незважаючи на нещодавню заяву генерального прокурора Юрія Луценка щодо ухвалення відповідного рішення.

  Горбатюк додав, що наразі направлено до суду обвинувальні акти, які стосуються 255 осіб. У ході розслідування було повідомлено про підозру 430 особам та винесено 51 обвинувальний вирок.

  НагадаємоГорбатюк не має наміру подавати у відставку в зв’язку із реорганізацією департаменту в слідче управління.

  Теги : ГПУ Євромайдан сергій горбатюк Департамент спецрозслідувань
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів