Каську оголошено підозру в шахрайстві

  11 Квiтня, 2016 08:35
  Генеральна прокуратура взялася підозрювати свого колишнього працівника.

  Колишньому заступнику генерального прокурора Віталію Каську у неділю, 10 квітня, близько 23:00 зачитали підозру у вчиненні злочину. Про це повідомила "Українська правда" з посиланням на адвоката Євгена Грушковця.

  За словами адвоката, його клієнту булу зачитано підозру біля театру ім. І.Франка. Перед оголошенням підозри невідомі особи обмазали машину екс-прокурора невідомою речовиною, щоб він не зміг відчинити двері.

  Грушковець зазначає, що зачитана співробітниками ГПУ підозра передбачає вчинення особливо тяжкого злочину.

  "Касько, як адвокат, повідомив, що має намір скористатися правовою допомогою адвоката і що повідомлення про підозру йому має бути оголошено заступником голови ГПУ або генпрокурором", - зазначив адвокат.

  "Ці особи продовжували зачитувати підозру. Під'їхав адвокат і після цього слідчу дію було перервано, щоб клієнт реалізував своє конституційне право на правову допомогу", – додав він.

  Працівники прокуратури, за словами захисника, вже повідомили Каську, що хочуть його викликати на допит в понеділок, 11 квітня, в якості підозрюваної особи.

  На уточнювальне питання про те, яким чином працівники прокуратури дізнались, що Касько перебуває саме неподалік від будівлі театру Франка, адвокат зробив припущення, що за Каськом велися "негласні слідчі дії, тобто візуальне спостереження, стеження".

  Прокурор ГПУ Владислав Куценко підкреслив, що органи прокуратури повідомили Каську про підозру у махінаціях зі службовим житлом.

  Стосовно того, що підозру Каську було оголошено пізно ввечері біля театру ім. І.Франка, Куценко заявив, що це зробили, оскільки кілька днів не могли знайти підозрюваного.

  Теги : ГПУ підозра Віталій Касько
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів