Касько заявив про намір піти на допит в ГПУ

  11 Квiтня, 2016 11:32
  Віталій Касько заявив про готовність піти на допит до Генпрокуратури.

  Екс-заступник генпрокурора Віталій Касько під час брифінгу заявив про намір піти на допит в ГПУ.

  "Все, що написано в тих документах, які намагалися вручити і до кінця не вручили, не відповідає дійсності, це необґрунтовано і сфабриковано. Люди, які виступають, використовують неправдиві данні для маніпуляції. Я вважаю єдиною метою цього розслідування мою дискредитацію", – заявив Касько.

  Крім того, він спростував заяву прокурора Владислава Куценка про те, що його начебто неможливо було знайти - "Жодних викликів від ГПУ на мою адресу постійного проживання я не отримував, у поштовій скриньці нічого не було. Також я питав в консьєржа, але він теж нічого для мене не отримував. Єдина мета всього цього – це переслідування мене за ті погляди, які я раніше висловлював щодо реформування у генпрокуратурі, а також щодо високопосадовців, які займають високі посади в державі".

  Водночас Касько наголосив: "Є інформація, що всі ці дії вже не перший  місяць вчинялися, щоб я залишив країну. Я на відріз відмовився країну залишати і готовий відстоювати свої права в будь-яких судах і будь-яких правоохоронних органах".

  Нагадаємо, колишньому заступнику генерального прокурора Віталію Каську у неділю, 10 квітня, близько 23:00 зачитали підозру у вчиненні злочину.

  Теги : ГПУ Віталій Касько
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів