Касько: "Перед "діамантовою" справою Корнієць фігурував ще в одній

  22 Лютого, 2016 10:21
  Касько повідомив, що "діамантовий" прокурор перед призначенням на посаду "віджав" сміттєвий бізнес у підприємця.
  Олександр Корнієць
  Фото з відкритих джерел
  Олександр Корнієць

  Перед "діамантовою" справою Олександр Корнієць фігурував ще в одній - напередодні Майдану він прибрав до рук сміттєвий бізнес, залякавши власника підприємства.

  Про це повідомляє ТСН, посилаючись на екс-заступника Генпрокурора Віталія Каська.

  "Це кримінальне провадження, в якому Корнієць підозрюється в тому, що він роками вимагав і одержував від бізнесмена, скажімо так, оброк, постійні грошові надходження, скажімо так, що він не буде втручатися в діяльність бізнесу. І в кінці кінців вирішив просто відібрати це підприємство. Щомісячний платіж – до 80 тис. гривень. Пізніше Корнієць запропонував ввести в співзасновники сміттєвого підприємства свою рідну сестру - Ларису Прокопенко, - а далі взагалі відібрав підприємство", – говорить Віталій Касько.

  Наголошується: це провадження існувало до справи "діамантових прокурорів", що не завадило Корнійцю за нової влади отримати крісло заступника прокурора Київської області.

  Касько наголосив: "Провадження передали з прокуратури Києва до головного слідчого управління, де заступником був "колега" Корнійця по "діамантовій" справі – Шапакін. Тож її швиденько закрили".

  Втім, за словами Каська, він скасував рішення про закриття "сміттєвої справи" проти Корнійця, йому вручили підозру.

  "І цікавий збіг: ми зранку оголосили остаточну підозру, а ввечері вийшов наказ генерального прокурора про ліквідацію слідчого управління генінспекції, яка оголосила цю підозру", - підкреслив колишній заступник глави ГПУ.

  Як відомо, донька "діамантового" прокурора навчалась за кордоном за отримані від "вишок Бойка" гроші

  Теги : Володимир Шапакін Олександр Корнієць Віталій Касько
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів