Касько назвав причини, чому Луценко має негайно звільнити Севрука

  16 Травня, 2016 14:53
  Опальний заступник Генпрокурора навів приклади порушень та корупції одного з найближчих поплічників Шокіна.
  Юрій Севрук
  Юрій Севрук

  Екс-заступник Генерального прокурора Віталій Касько навів аргументи за звільнення першого заступника Генпрокурора - Юрія Севрука.

  Усього в свому Facebook Касько навів 5 причин, через які новий керівник ГПУ Юрій Луценко має звільнити Севрука.

  Перша - це робота під началом Віктора Пшонки з 2006 року. У грудні 2010 року Севрук був призначений прокурором Подільського району Києва. 

  Також важливою є причетність Севрука до порушень часів Євромайдану: з грудня 2012 року і до втечі Януковича та Пшонки він працював у ГПУ на посаді заступника начальника управління нагляду за міліцією. Саме цей підрозділ мав не допустити свавілля міліції.

  До того ж, останню з численних нагород - звання "Почесний працівник прокуратури України" - Севрук отримав під час Майдану, 17 січня 2014 року.

  Друга причина - саботаж Севруком будь-яких реформ в прокуратурі. Севрук, за твердженнями Каська: 

  - неформально курував підготовку нормативної бази ГПУ, яка звела нанівець спроби оновити керівників та склад місцевих прокуратур;
  - реалізував схему підконтрольних конкурсних комісій під час конкурсу в місцеві прокуратури (одну з комісій очолював сам);
  - негласно курував службові розслідування проти працівників управління реформ;
  - гальмував призначення в управління працівників з поза системи;
  - дискредитував в ЗМІ спроби змін у системі.

  Третьою причиною необхідної відставки Севрука Касько вважає переслідування команди Генеральної інспекції ГПУ, яка вела справу "діамантових прокурорів".

  Четверта причина - зникнення документів про надання житла співробітникам прокуратури.

  П'ята причина - свідоме ігнорування антикорупційного законодавстваДружина Севрука працює в Академії прокуратури України весь той час, коли він, як перший заступник Генерального прокурора, курує питання діяльності Академії. А у 2016 році Севрук ще й просуває свою дружину на посаду заступника начальника відділу підготовки прокурорів з представництва інтересів громадянина або держави в суді в Академії.

  Теги : генпрокуратура Віталій Касько Віктор Пшонка Юрій Севрук генеральна інспекція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів