Касько їде розбиратись з санкціями проти посадовців Януковича

  28 Сiчня, 2016 14:43
  Поки активи Азарова та інших залишаються замороженими.
  Віталій Касько
  Фото з відкритих джерел
  Віталій Касько

  Генеральна прокуратура відрегувала на зняття санкцій з колишніх посадовців часів Віктора Януковича.

  В ГПУ вирішили відрядити заступника генпрокурора Віталія Каська в Брюссель, щоб підтримати українську позицію про продовження санкцій проти Миколи та Олексія Азарових, Сергія Арбузова та Едуарда Ставицького.

  Про відрядження Каська повідомив на брифінгу начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

  Касько в Генпрокуратурі курирує питання міжнародних відносин.

  Горбатюк підкреслив, що рішення суду, який скасував рішення ЄС від березня 2014 року про замороження активів цих чиновників, було пов'язане з відсутністю достатніх підстав для введення санкцій.

  Однак протягом 2014 року ГПУ виконала велику роботу для того, щоб обґрунтувати необхідність санкцій для їхнього продовження на 2015 рік. Тому станом на березень 2015 року рішення приймали вже за матеріалами, де повідомлялася інформація про кримінальні провадження, які розслідували проти цих екс-чиновників.

  Зазначимо, що рішення суду ЄС стосується скасування арешту активів тільки на перший рік санкцій - в період з березня 2014 року по березень 2015 року. Тож незважаючи на анулювання заморожування активів за період з 6 березня 2014 року по 5 березня 2015 року, активи залишатимуться замороженими, допоки суд не ухвалить рішення щодо періоду після 6 березня 2015 року.

  Теги : Ставицький санкції Микола Азаров Арбузов Касько
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів