Касько: "До України не повернуто жодної копійки корупційних грошей "Сім'ї"

  6 Лютого, 2016 13:38
  Віталій Касько заявив, що серед повернутих в Україну "корупційних коштів" - жодної копійки "Сім'ї".
  Фото з відкритих джерел

  Протягом минулого року до бюджету країни було повернуто близько 300 тис. гривень "корупційних коштів", але грошей "Сім'ї" Януковича серед них немає.

  Про це заявив заступник генерального прокурора Віталій Касько в інтерв'ю ЛІГА.net, коментуючи інформацію про те, що минулого року в Україну вдалося повернути 8 тис. грн. коштів режиму Януковича.

  За його словами, "з цією цифрою цікаво йдуть справи: у бюджеті є статті, які стосуються повернення коштів, отриманих в результаті будь-якої корупції. І рішення про те, на якій саме рахунок/статтю бюджету їх направляти після конфіскації, ухвалює виконавча служба. Насправді, таких коштів на підставі вироків суду у минулому році було близько 300 тис. гривень. Не 8 тисяч, звичайно, але теж смішна сума, враховуючи рівень корупції в Україні. При цьому з цих 300 тис. немає ні копійки коштів колишніх чиновників".

  Касько наголосив: "Включення в бюджет щороку запланованих мільярдів - популізм. Будь-якому фахівцеві відомо, що в цей період заарештовані за кордоном кошти чиновників епохи Януковича в країну не повернуться". 

  Крім того, він додав, що наразі повернення цих коштів очікувати не доводиться, оскільки "на сьогоднішній день немає жодного обвинувального вироку українського суду по колишніх чиновниках зі списку санкцій. Навіть першої інстанції. Не кажучи вже про вироки, що вступили в силу - жодного".

  Нагадаємо, Юрій Луценко заявив, що уряд на чолі з Арсенієм Яценюком блокує вже прийняті важливі закони та "кришує" корупцію в Україні, зокрема щодо експорту лісу.

  Теги : корупція Янукович держбюджет Віталій Касько «сім'я» Януковича
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів