Каськіва затримано в Панамі - Луценко

  8 Вересня, 2016 10:02
  Якщо екс-посадовець погодиться на добровільну видачу, його екстрадують протягом місяця.

  Колишнього очільника Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва затримали в Панамі.

  Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, пишуть ЗМІ.

  Зазначимо, 18 серпня вже повідомлялось про затримання Каськіва. Однак, без подання оригіналу українською стороною, переданого дипломатичним шляхом, не було підстав для повноцінного затримання.

  Луценко зазначив, що зараз оригінал подання передано панамській стороні. Протягом 48 годин має відбутися слухання у справі Каськіва.

  Також генпрокурор додав, що в разі згоди екс-посадовця на добровільну видачу, екстрадиція відбуватиметься за спрощеною процедурою і триватиме протягом місяця для узгодження всіх процедурних питань з українською стороною. У разі відмови - за законодавством Панами стороні надається два місяці для захисту своїх інтересів і подачі контраргументів на матеріали компетентних органів України.

  Водночас Луценко наголосив, що панамська сторона не бачить підстав для відмови у видачі Каськіва.

  Нагадаємо, з 2010 по 2014 рік Каськів очолював Державне агентство з інвестицій та управління нацпроектами України. Проте жоден з проектів так і не реалізували. Більшість з них закінчилась гучними корупційними скандалами.

  Раніше повідомлялося, що Владислава Каськіва оголошено у розшук, а також накладено арешт на його рахунки.

  Теги : затримання Юрій Луценко Каськів панама
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів