Кадиров: Геращенко може бути причетним до вербування людей в ІДІЛ

  7 Жовтня, 2015 19:50
  Лідер Чечні припускає, що український нардеп пов’язаний з "Ісламською державою".
  Фото: news.pn

  Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що його обурив пост українського нардепа Антона Геращенко, в якому той закликає публікувати в соціальну мережу інформацію про російських військових у Сирії, повідомила Gazeta.ru.

  "Для тих, хто шукає адреси, повідомляю, що я є першим пілотом Російської авіації, що завдало удару по позиціях Ібліської держави. І зараз перебуваю за штурвалом в небі Сирії. Моя адреса та телефони відомі", - заявив Кадиров.

  Також глава Чечні пообіцяв не залишати без уваги погрози Геращенко на адресу російських льотчиків, і заявив про причетність нардепа до "Ісламської держави".

  "Я не сумніваюся в тому, що Геращенко в якійсь формі пов'язаний з "ІД". Були повідомлення, що він може бути причетний до вербування молоді в цю терористичну організацію. У будь-якому випадку, реальні загрози не залишаться без належної реакції. І відповідь буде відчутною. Для цього є сили і засоби", - сказав він.

  Нагадаємо, що раніше Геращенко запропонував опублікувати на сайті "Миротворець" будь-яку інформацію про військовослужбовців ВС РФ, що знаходяться в Сирії. Геращенко зазначив, що дані про військовослужбовців допоможуть терористам і їх прибічникам в Росії помститися за бомбардування об'єктів ІДІЛ в Сирії.

  Теги : Росія Антон Геращенко Кадиров Ісламська держава Сирія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів