Кабмін заборонив російським авіакомпаніям літати в Україну

  25 Вересня, 2015 15:04
  Також Яценюк доручив відключити комп’ютери у держорганах від "Касперського".
  Фото з відкритих джерел

  Кабінет міністрів вирішив заборонити російським авіакомпаніям "Аерофлот" і "Трансаеро" польоти до України у зв’язку із запровадженими проти них санкціями.

  Про це інформує прес-служба уряду.

  Це робиться відповідно до рішення Ради національної безпеки та оборони від 2 вересня.

  Також Кабмін забороняє транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу. Про це рішення буде повідомлено російську сторону.

  Крім того, вводиться заборона на використання російського програмного забезпечення. Зокрема це стосується компанії "Лабораторія Касперського". У зв’язку з чим доручено негайно відключити оновлення програми, скасувати її закупівлю та використання в органах державної влади.

  Усім органам виконавчої влади Яценюк висунув вимогу – заборонити участь у державних закупівлях тим компаніям, щодо яких запроваджені санкції.

  Російські авіакомпанії, які потрапили під санкції, не зможуть літати в Україну з 25 жовтня 2015 року, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури з посиланням на Державну авіаційну службу.

  Теги : Росія санкції Кабмін аерофлот
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів