Кабмін видав постанову, якою зобов’язав держслужбовців поводитись пристойно

  23 Лютого, 2016 17:04
  Уряд офіційно заборонив посадовцям лаятись, битись та критикувати владу.
  Фото з відкритих джерел

  Прем’єр-міністр України Яценюк підписав постанову Кабміну "Про затвердження Правил етичної поведінки державних службовців", за якою державним службовцям України заборонено на робочому місці конфліктувати, лаятися, битися, грубіянити, використовувати партійну символіку та публічно висловлюватися про підтримку якоїсь політсили.

  Крім того, посадовці повинні утримуватись "від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб".

  Разом з тим, у постанові зазначається, що її дія також поширюється на керівників держпідприємств.

  "Прийняття акта започатковує єдині обов'язкові вимоги до стандартів етичної поведінки, доброчесності у діяльності державних службовців, а також сприятиме недопущенню тиску з боку представників бізнесу чи політичних сил на посадовців державних органів", – йдеться в поясненні до постанови.

  Водночас наголошується: за порушення визначених постановою правил держслужбовці нестимуть дисциплінарну відповідальність згідно з законом.

  Нагадаємо, під час засідання "стратегічної сімки" – групи вищих посадовців, які приймають ключові для країни рішення, – на якому обговорювались варіанти формату майбутнього Кабінету міністрів, Яценюк та Луценко ледь не побились.

  Теги : Арсеній Яценюк держслужбовці Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів