Кабмін пообіцяв МВФ: чиновникам зарплати не підвищуватимуть

  20 Грудня, 2018 15:48
  Заробітна платня державних службовців у 2019-му залишатиметься на рівні цього року.

  Кабінет міністрів України зобов’язався обмежити зростання заробітної платні державним службовцям у 2019 році в рамках консолідації бюджетних витрат на безпеку й інфраструктуру.

  Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на текст меморандуму між Україною та Міжнародним валютним фондом.

  Так, згідно із документом, з метою створення достатнього фіскального простору для витрат, пов’язаних із безпекою, та необхідних інвестицій в інфраструктуру, заробітна плата держслужбовців залишатиметься на рівні 2018 року.

  Зазначається, що середнє зростання зарплати працівників бюджетного сектору в 2019-му буде обмежено 9,4%, тоді як мінімальну місячну зарплату піднято на 12% до 4 173 гривень.

  "Таким чином, пенсійні виплати, у тому числі для військових та за іншими спеціальними пенсійними програмами, буде збільшено в середньому на 8,5%, відповідно до ухваленого в 2017 році закону про пенсійну реформу", – йдеться в меморандумі.

  Нагадаємо, Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила програму допомоги stand-by для України на 14 місяців на загальну суму 3,9 млрд доларів. Уже невдовзі Україна отримає перший транш у розмірі 1,4 млрд доларів.

  Теги : МВФ зарплата чиновники меморандум Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів