НАЗК: на е-декларування треба більше грошей

  18 Серпня, 2016 15:22
  На засіданні антикорупційного комітету жалілися на нестачу коштів для належного старту електронного декларування.

  Національне агентство із запобігання корупції прийняло рішення про початок повноцінної роботи електронного декларування доходів чиновників з 1 вересня.

  Про це під час засідання антикорупційного комітету Верховної Ради заявила керівник НАЗК Наталія Корчак, повідомляє кореспондент UA1.

  Окрім того, очільниця НАЗК поінформувала, що Агентство має намір звернутися до Кабінету міністрів з проханням виділити додаткові кошти з державного бюджету для закупівлі серверного обладнання.

  "Не можна досягнути результату без належного фінансування. НАЗК не є власником сервера і воно не мало змоги орендувати сервер", – наголосила Корчак.

  Водночас голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко, заявив, що держслужба не отримала підтверджень від розробників щодо виявлення та виправлення недоліків системи під час перевірки.

  Своєю чергою, Юрій Новіков, розробник компанії "Міранда", стверджує, що всі можливі недоліки було враховано під час розробки.

  Як повідомлялося раніше, у понеділок, 15 серпня, у тестовому режимі стартувало електронне декларування. Наразі система працює без сертифікату.

  Теги : Кабінет Міністрів НАЗК євдоченко електронне декларування Наталія Корчак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів