Юрист Порошенка плутається в свідченнях у справі про траст Roshen, – ЗМІ

  5 Квiтня, 2016 19:05
  Відповіді юристів суперечать один одному.

  Заява фінансового радника президента України Петра Порошенка та керуючого директора компанії ICU Макара Пасенюка щодо передачі частки президента у Roshen у "blind trust" суперечить його ж відповіді міжнародній мережі журналістів-розслідувачів OCCRP від 22 березня 2016 року, повідомляє "Громадське".

  У листі від 22 березня, підписаному паном Пасенюком, до журналістів-розслідувачів йдеться, що умови трасту були погоджені з довірчим управителем, а сам траст буде "сліпим" та безвідкличним. У листі йшлося, що фактична передача активів у траст вимагає дотримання значної кількості юридичних формальностей і на даний момент юридичний радник забезпечує дотримання таких формальностей. Також зазначається, що частка у Roshen перейде у траст після завершення усіх юридичних формальностей.

  Отже, у відповіді від 22 березня йдеться про те, що траст буде створений у майбутньому. Але у повідомленні для ЗМІ від 5 квітня Пасенюк заявляє, що частка Порошенка була передана у траст 14 січня.

  Як повідомлялося, юридична компанія "Авеллум", яка була найнята президентом Петром Порошенком для підготовки до продажу компанії Roshen, стверджувала, що створення офшорів було необхідною стадією.

  Теги : Roshen Петро Порошенко трастовий фонд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів