Іспанія не видаватиме Україні екс-главу Мінфіну Колобова

  23 Сiчня, 2016 12:30
  Судді вважають, що "розслідування в Україні знаходиться в недостатньо просунутій фазі".
  Юрій Колобов
  Фото: відкриті джерела
  Юрій Колобов

  Іспанія не видаватиме Україні екс-главу Міністерства фінансів Юрія Колобова. Таке рішення ухвалила Національна судова палата Іспанії, пише DW.

  Судді вважають, що "розслідування в Україні знаходиться в недостатньо просунутій фазі".

  Окрім того, в Національній судовій палаті навели ще один аргумент про невидачу Колобова: "Кримінальні Справи, які порушила прокуратура України проти трьох осіб, які вважались співучасниками Колобова, через відсутність доказів закриті".

  Йдеться про екс-зама глави Міністерства фінансів Марковського та двох представників приватної фірми (у постанові їхні імена та назва компанії не наводяться), в інтересах якої діяв Колобов.

  Водночас іспанське правосуддя може знову розглянути це питання, якщо "обвинувачення на адресу підозрюваного будуть конкретнішими".

  Як відомо, у березні минулого року екс-главу Мінфіну Юрія Колобова затримала поліція в Іспанії. Українська Генпрокуратура звернулася до іспанського Міністерства юстиції із запитом про екстрадицію затриманого для притягнення до кримінальної відповідальності.

  Нагадаємо, Служба безпеки порушила кримінальне провадження щодо екс-міністра фінансів Юрія Колобова. За даними спецвідомства, він з іншими посадовцями уряду, зловживаючи посадою та порушуючи вимоги закону про держбюджет-2013, організував випуск облігацій зовнішньої держпозики на 3 млрд доларів за рахунок "Фонду національного добробуту" РФ.

  Рік тому Генпрокуратура отримала дозвіл на арешт 125 мільйонів гривень на рахунках кола осіб, пов’язаних з екс-чиновником Колобовим.

  Теги : ГПУ СБУ екстрадиція Мінфін Іспанія юрій колобов екс-міністр
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів