Інтерпол намагається встановити місцезнаходження Іванющенка

  7 Червня, 2016 11:56
  В МВС заявили, що Інтерпол встановлює місцезнаходження Юри Єнакієвського.

  Директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко у коментарі ЗМІ заявив, що Юрія Іванющенка не знімали з розшуку, а в базах Інтерполу змінили його статус на "розшук" з метою встановлення місця його перебування.

  "Іванющенко перебуває у міжнародному розшуку Інтерполу з метою встановлення його місцезнаходження, тому що на даний час відсутнє рішення українського суду про затримання цього громадянина. Це свідчить про те, що тільки-но цей громадянин з'явиться десь, то одразу це стане відомо Інтерполу і каналами Інтерполу це стане відомо його українському бюро", - йдеться в заяві.

  Шевченко наголосив: "Після того, як буде встановлене місцеперебування Іванющенка, бюро Інтерполу поінформує про це Генпрокуратуру. І якщо з'явиться рішення суду України про затримання цього громадянина, українське бюро Інтерполу миттєво передасть цю інформацію своїми каналами для прийняття відповідного рішення".

  Зазначимо: 7 червня нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив, що Інтепорл зняв з міжнародного розшуку близького соратника екс-президента Віктора Януковича Юрія Іванющенка. Приводом для такої заяви стала зміна статусу Іванющенка на сайті Інтерполу з "арешт з метою екстрадиції" на "встановлення місцезнаходження".

  Теги : ГПУ МВС Артем Шевченко Юрій Іванющенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів