Інформаційний супровід зустрічі Порошенка з Трампом коштував 2 мільйони

  19 Червня, 2017 17:27
  На думку експерта, зустріч чинного президента з Трампом обійшлася значно дешевше, ніж спільне фотографування Клімкіна з лідером США.

  За оцінкою міжнародного експерта, колишнього робітника одного з українських консульств Андрія Мішина інформаційний супровід візиту президента Петра Порошенка до США міг обійтися держбюджету у 50-70 тис. доларів.

  Про це передають "Вести".

  За його словами, повний "інформаційний зонтик" послуг, пов’язаних з прибуттям Порошенка до США обійшовся приблизно у 70 тис. доларів.

  "Мова йде про лобістські структури: за певну винагороду вони забезпечують інформаційну підтримку. Послуга потрібна, щоб в США міські газети або сайти, а також, що важливо, офіційні бюлетені та паблік Конгресу і Сенату написали про візит українського президента", – пояснив Мішин.

  Порівнюючи поїздку Порошенка до Вашингтону зі спільним фотографуванням міністра закордонних справ Павла Клімкіна з президентом США Дональдом Трампом, Мішин зауважив, що сума зустрічі чинного президента з лідером США значно менша.

  Слід зазначити, що за інформацією колишнього народного депутата Андрія Артеменка, з держбюджету було заплачено за спільне фотографування Клімкіна і Трампа 400 тис. доларів. 

  Раніше повідомлялося, що прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко заявив про виліт президента до США для імовірної зустрічі з Дональдом Трампом.

  Теги : США держбюджет Петро Порошенко Дональд Трамп
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів