Ігор Луценко: НАБУ не має претензій до Кононенка

  12 Березня, 2016 14:11
  Ігор Луценко заявив, що НАБУ вважає Кононенка непричетним до просування Пасішника на посаду замміністра економіки.
  Фото з відкритих джерел

  Народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко на своїй сторінці у Facebook заявив, що НАБУ не має претензій до Кононенка.

  "Проаналізував підозру, яку Національне антикорупційне бюро оголосило Пасішнику. Найважливіше – НАБУ вважає неправдою, що саме Кононенко пропонував Пасішнику позицію замміністра економіки. Власне, на це вказує і сам Пасішник у своїх публічних заявах, - йдеться в заяві.

  За словами Луценка, "втручання у діяльність Абромавічуса, котре потягло наслідком його відставку, на думку НАБУ, полягало у кількох повідомленнях у Вайбер: 1. Про те, що Пасішник готовий працювати на посаді заступника. 2. Про те, що ним підготовлено пакет документів для призначення на посаду. 3. Про те, що Кононенко йому запропонував посаду, погодивши з Яценюком. (це неправда, на думку НАБУ)".

  Нагадаємо, Антикорупційне бюро висунуло Пасішнику підозру в незаконному впливі на роботу міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса.

  Як відомо, НАБУ зареєструвало кримінальне провадження проти народного депутата від "Блока Петра Порошенко" Ігоря Кононенка -  причиною для слідчих дій стала заява міністра економіки Айвараса Абромавічуса про участь першого заступника лідера фракції БПП у корупційних схемах.

  Теги : Абромавічус Батьківщина Ігор Луценко Андрій Пасішник НАБУ Ігор Кононенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів