В рейдерському захопленні фабрики "ЖЛ" бере участь колишній "Беркут"

  6 Лютого, 2016 20:50
  Голова спостережної ради ТДВ "ЖЛ" Ігор Бойко наголошує, що рейдерське захоплення підприємства здійснюють колишні спецпризначенці.
  Фото з відкритих джерел

  Голова спостережної ради ТДВ "ЖЛ" Ігор Бойко під час інтерв’ю зробив низку важливих заяв щодо рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики та головних його фігурантів.  • Про організаторів рейдерського захоплення фабрики

  "Це – все ті ж люди, які в 2013 році захопили Коростенський щебзавод, які зараз захоплюють Житомирську кондитерську фабрику, які захоплюють "7-й кілометр", і які крадуть нафтопродукти Курченка та продають їх".

  "З 4 на 5 січня на територію фабрики "залетіли" переодягнені менти. Не тітушки, як минулі рази, а саме менти. Наші люди бачили, як з міліцейського автобуса їм роздавали помпову зброю, після чого вони забігали на підприємство та починали стріляти і кидати гранати. Це – колишні "беркутівці", яким Аваков пообіцяв, що в разі успішно проведеної операції, вони всі пройдуть переатестацію та вступлять до поліції".

  "Ми розмовляли з представниками силових структур Житомирщини.  І всі  вони прямо заявляють, що мають пряму вказівку Авакова ніяким чином не чіпати бандитів".

  "Я дізнався цікаві речі про Авакова. Виявляється,  на початку 90-х років він був бригадиром організованого злочинного угрупування кавказців. Ну, а зараз він – Міністр внутрішніх справ". 

  "Ми звертались і до Президента, і до Прем’єр-міністра. І якщо депутати президентської фракції виступили з ініціативою створення Антирейдерського комітету, то Прем’єр-міністр не зробив нічого. Чому? Тому що рейдерством в країні займаються його люди". 

  "Пашинський, Тищенко, Петренко та Аваков – це ті, хто здійснює рейдерські захоплення підприємств по всій Україні". 

  • Про сучасний стан справ на підприємстві

  "Наразі вкрадене у нас на фабриці майно від нас же охороняє ДСО разом зі злочинцями".

  "Проти нас відкрито 22 кримінальні провадження. Звинувачують у всьому – навіть в тому, що я з особистого рахунку гроші знімав. Це все веде група з 30 (!) людей Головного слідчого управління при МВС". 

  "Були спроби погрожувати мені за те, що я говорю. Але я не боюсь, адже треба комусь про це говорити".

  • Про НАБУ

  "НАБУ допитує практично лише мене. Пенсіонерку, з позову якої до Тернопольського суду на нас все й почалось, не допитали! Навіть щодо походження грошей на оплату 4 адвокатів, послуги яких, як ми дізнались, коштують 300 євро на годину".

  • Про Антирейдерський комітет

  "Ініціатива створення Антирейдерського комітету належала депутатам від БПП - Розенблату, Сусловій. Вони підняли цю інціциативу, бо це (рейдерські захоплення – Ред.) - вже система".

  "Антирейдерський комітет має мати статус державного органу. Тільки тоді він матиме необхідну силу і повноваження, аби повноцінно здійснювати свою роботу".

  НагадаємоПашинський використовує в рейдерських атаках адвокатів Януковича.

  Теги : Порошенко Арсен Аваков Павло Петренко Арсеній Яценюк поліція сергій пашинський беркут сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ» житомирська область ігор бойко "7-й кілометр"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів