Холодницького потрібно не просто звільнити, а посадити у в’язницю – Шабунін

  5 Квiтня, 2018 07:53
  Адже, наголошує глава ЦПК, очільник САП, зловживаючи владою, покривав корупціонерів і зливав справи.

  Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький має бути не просто звільнений із посади, а повинен сісти до в’язниці.

  Про це заявив глава Центру протидії корупції (ЦПК) Віталій Шабунін в ефірі телеканалу ZIK.

  За його словами, те, що наразі підтверджено записами розмов Холодницького, а саме – що глава САП покриває корупціонерів і зливає справи, антикорупційні активісти говорили ще півтора року тому.

  Зокрема, зазначив Шабунін, це було доведено на двох конкретних справах. Перша стосувалася Запорізького титано-магнієвого комбінату, де Холодницький допоміг Дмитру Фірташу втримати контроль. Інша – газових свердловин екс-міністра екології Миколи Злочевського на Західній Україні, де Холодницький зберіг Злочевському ці свердловини.

  Записані розмови глави САП, зауважує директор ЦПК, є черговим свідченням того, що Холодницький зловживав своєю владою, щоб руйнувати кримінальні провадження. Підозрюваних і фігурантів справ він попереджав про обшуки й обіцяв усе "порішати".

  "Тобто є дуже предметні звинувачення, по яких Холодницький не просто має бути звільнений, він має сісти в тюрму", – зазначив Шабунін.  При цьому він наголосив, що війни між НАБУ та Спецпрокуратурою немає, а робота між цими органами триває нормально, адже в САП працюють 40 прокурорів, частина із яких, не прогнулися під свого керівника і не послухали його незаконних вказівок.

  "Холодницький – проблема, який в порушення закону вмішується в провадження, змушує прокурорів чинити незаконні дії. Більше того, він у суд телефонує і наказує суддям не виносити рішення. Тобто проблема в керівнику, який незаконно влазить у роботу своїх підлеглих, не в інституції", – переконаний Шабунін.

  Нагадаємо, 4 квітня НАБУ оприлюднило записані у кабінеті очільника САП Назара Холодницького розмови. Із записів, зокрема, випливає, що Холодницький допоміг главі Мін’юсту Павлу Петренку та нардепу Сергію Пашинському уникнути кримінальних справ.

  Теги : Шабунін спеціалізована антикорупційна прокуратура центр протидії корупції Назар Холодницький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів