Холодницький: Від Партії регіонів "годувались" усі – від ультраправих до ультралівих

  28 Червня, 2016 17:56
  Глава САП заявив, що в розслідуванні "чорної бухгалтерії" ПР прокуратура перш за все зосередиться на держслужбовцях.

  Антикорупційний прокурор Назар Холодницький під час інтерв’ю УП заявив, що  у розслідуванні справи про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів САП буде допитано близько 100 осіб.

  "За планом слідчих дій має бути опитано близько 100 людей. Не виключаю, що буде більше – кожен свідок може називати нові прізвища. Тому думаю, цей список буде збільшуватися", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: "В першу чергу, головний акцент – держслужбовці: народні депутати, чиновники вищих органів держвлади. Почали з ЦВК. Жодного політичного підтексту в цьому немає. Разом з тим, у тих списках ("чорної бухгалтерії" – ред.) є й відомі журналісти та співаки, які під час виборчих кампаній отримували півмільйона і більше доларів за концерт".

  "Якщо буде підтверджено, що дані з "чорної бухгалтерії" – правда, виявиться, що від Партії регіонів "годувались" всі – від ультраправих до ультралівих. Все вказує на те, що все куплялось і все продавалось – від екзит-полів, виборів, членів комісій до цілих партій", – резюмував Холодницький.

  НагадаємоНАБУ встановило особи частини фігурантів "чорної бухгалтерії" ПР.

  Теги : Партія регіонів Антикорупційна прокуратура цвк Назар Холодницький чорна бухгалтерія
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів