Холодницький про розслідування справ проти Порошенка: Тільки почалося

  10 Червня, 2019 17:45
  За словами прокурора, процесуального статусу у екс-президента поки що немає ніякого.

  Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький заявив, що для доведення причетності екс-президента Петра Порошенка до корупційних злочинів у сфері енергетики необхідно провести слідство, передає РБК-Україна.

  Глава САП нагадав, що екс-керівник компанії "Энергомережа" Дмитро Крючков повідомив про скоєння низки злочинів, назвавши серед фігурантів Порошенка.

  За його словами, станом на 6 червня процесуального статусу у Порошенка немає ніякого, оскільки слідство тільки почалося.

  "Про якісь результати можна говорити, коли детективи покажуть чи не покажуть доказову базу. Якщо будуть докази – ви про це дізнаєтеся чи не першими. Якщо доказів не буде, то про ухвалення остаточного рішення про закриття справи ви також дізнаєтеся, це не буде сховано. Але щоб зробити якісь висновки, треба провести слідство", – заявив Холодницький.

  Раніше повідомлялося, що Крючков розповів, як найближче оточення Порошенка курувало оборудки в енергетичному комплексі й отримувало від цього значну частину прибутку. До афер, зокрема, був безпосередньо причетний колишній бізнес-партнер екс-президента Ігор Кононенко.

  Теги : корупція Петро Порошенко Назар Холодницький САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів