Холодницький: пiдозрюванi у справi ОПЗ можуть утекти

  1 Серпня, 2016 21:08
  Глава Антикорупційної прокуратури наголосив, що наразі важливо не допустити цього, аби Перелома та Щуріков постали перед судом.

  Перший заступник глави "Нафтогазу" Сергій Перелома та перший заступник директора Одеського припортового заводу Микола Щуріков після зміни запобіжного заходу можуть утекти з країни.

  Так прокоментував рішення Апеляційного суду відпустити цих осіб з-під варти глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, умови домашнього арешту створюють можливість для втечі Переломи та Щурікова. До того ж підозрювані можуть знищити або ж приховати докази, а також впливати на свідків та підлеглих працівників.

  Холодницький зазначив, що Антикорупційна прокуратура робить усе, щоб довести справу про розтрату коштів Одеського припортового заводу до суду та вироку. Однак, наголосив глава відомства, наразі важливо, щоб підозрювані не втекли й усе ж постали перед судом.

  Нагадаємо, у понеділок, 1 серпня, Апеляційний суд Києва відпустив з-під варти першого заступника директора Одеського припортового заводу Миколу Щурікова та першого заступника глави "Нафтогазу" Сергія Перелому, які підозрюються у розтраті коштів ОПЗ.

  Теги : розкрадання ОПЗ Назар Холодницький Сергій Перелома Микола Щуріков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів