Холодницький: НАБУ усвідомлено знищувало справу про корупцію в "оборонці"

  13 Березня, 2019 17:54
  За словами глави САП, НАБУ приховало від його відомства матеріали розслідування.

  Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що Національне антикорупційне бюро незаконно приховало від САП матеріали розслідування по справі про розкрадання в "Укроборонпромі" ще до публікації розслідування журналістів.

  Про це він сказав в інтерв'ю виданню Цензор.нет.

  За його словами, керівництво НАБУ усвідомлено пішло на знищення матеріалів справи щодо причетності посадових осіб до операцій в "Оптимумспецдеталі".

  "Давайте подивимось у Кримінальний процесуальний кодекс, де чітко визначений порядок дій у таких випадках. І саме кодексом мало б керуватись НАБУ, але у справі "Оптимум" це не зробило. Згідно з КПК, якщо з матеріалів одного кримінального провадження якісь матеріали направляються іншому органу, то орган, який їх отримав (у даному випадку, НАБУ – Ред.), може прийняти два рішення. Або долучити їх до вже наявного провадження за тими самими фактами або розпочати на підставі цих матеріалів нове провадження. Ні одного, ні іншого не було зроблено. Це пряме свідчення, що керівництво НАБУ усвідомлено пішло на знищення справи", – наголосив він.

  Як повідомлялося раніше, очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький відсторонив старшого прокурора групи прокурорів від розслідування розкрадань "Укроборонпрому" через провал слідства.

  Теги : розслідування Укроборонпром НАБУ Назар Холодницький САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів