Харківську міліцію очолив міліціонер, який захищав УМВС Горлівки

  6 Квiтня, 2015 17:10
  Андрій Крищенко за рік встиг попрацювати в.о. глави Слов'янської РДА та начальником УБОЗ Донецької області.
  Андрій Крищенко захищає міськвідділ Горлівки 14 квтіня 2014 року
  Фото: УНИАН
  Андрій Крищенко захищає міськвідділ Горлівки 14 квтіня 2014 року

  Новим начальником Харківського міського управління міліції став полковник Андрій Крищенко, відомий своєю мужньою поведінкою під час захоплення будівлі УМВС в Горлівці рік тому, повідомляє сайт обласного УМВС.

  14 квітня 2014 р. при спробі терористів захопити будівлю міськуправління МВС у Горлівці Крищенко та його заступник Герман Приступа чинили збройний опір. Крищенко скинув з фасаду будівлі піднятий на нього прапор Росії і сепаратиста, який цей прапор встановив. Будівлю все-таки було захоплено, а Крищенко і Приступа, сильно побиті, потрапили в полон до терористів, але пізніше були звільнені.


  Крищенко скидає з фасаду УМВД в Горлівці сепаратиста, який встановлював прапор РФ

  Нагороджений орденом "За мужність" третього ступеня. У липні 2014  р. призначений в.о. глави Слов'янської РДА, у грудні - очолив УБОЗ Донецької області.

  Крищенко - уродженець Миколаївської області. В органах внутрішніх справ з 1992 р., починав трудову діяльність у м. Горлівка з посади патрульного міліціонера. З 1994 по 2007 рр. служив в Горлівці у відділі по боротьбі з організованою злочинністю, та в обласному управлінні. У 2007 р. очолив Артемівський УБОЗ, у 2011 р. - Знам'янський міськвідділ міліції в Кіровоградській області, в 2013 р. - УБОЗ в Кіровоградській області. Потім повернувся до Горлівки, де й застав початок сепаратистського заколоту.

  Теги : Харків крищенко горлівка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів