Групою з розслідування корупції в уряді тепер керуватиме Борислав Береза

  7 Травня, 2015 16:45
  Сьогодні робоча група мала б уже звітувати перед парламентом, натомість у самій групі виникли суперечки, що призвели до зміни керівництва.
  Борислав Береза
  Фото: скриншот Youtube
  Борислав Береза

  Керівником робочої групи Верховної Ради з розслідування заяв про зловживання в уряді обрано позафракційного народного депутата Борислава Березу.

  Про це заявив секретар робочої групи Дмитро Добродомов, як повідомили в прес-службі партії "Блок Петра Порошенка".

  За його словами, депутати-члени робочої групи на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення змінити голову робочої групи через систематичні порушення регламенту та принципів роботи групи.

  "Робоча група прийняла наступне рішення: принцип, що голова і його заступник будуть позафракційними, – залишається. Ми прийняли рішення, що головою буде Береза Борислав, заступником залишається Безбах", – зазначив Добродомов.

  Відзначимо, раніше парламентську робочу групу з розслідування заяв про зловживання уряду очолював депутат "свободівець" Олег Осуховський. Як відомо, на сьогоднішньому засіданні він оприлюднив нові дані щодо корупції в уряді, з якими не згодились інші члени групи. Це і стало приводом до суперечки, яка призвела до зміни керівництва робочої групи.

  Нагадаємо, 10 квітня Рада створила відповідну робочу групу, щоб перевірити факти можливих зловживань в уряді відповідно до даних Держфінінспекції. Депутатська група мала до 7 травня подати звіт із висновками та пропозиціями на розгляд парламенту. Крім того, перед Верховною Радою має прозвітувати генпрокурор щодо стану розслідування цих фактів. 

  Теги : корупція розслідування уряд робоча група борислав береза
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів