Гройсману вдалося задекларувати свої 15,7 млн грн доходу

  31 Березня, 2017 08:53
  Попри проблеми в роботі реєстру е-декларацій, глава уряду таки зміг відзвітувати про свої статки.

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман подав електронну декларацію за 2016 рік, згідно із якою його сумарний дохід склав 15,7 млн гривень.

  Про це повідомляється на сайті Кабміну.

  Основний дохід у 2016 році Гройсман отримав від продажу земельної ділянки та автомобіля – 11,13 млн гривень. Додатково від здавання в оренду своєї нерухомості прем’єр заробив 4,2 млн гривень.

  Заробітна платня глави уряду в 2016 році склала 281 тис. гривень, ще 154 тис. гривень – відсотки за депозитами, розміщеними в українських банках.

  Дружина прем’єр-міністра Олена Гройсман минулого року заробила 1,6 млн гривень, із яких 1,4 млн гривень – підприємницькою діяльністю.

  Отримані в 2016 році доходи і більшу частину задекларованої раніше готівки Гройсман, згідно із поданою декларацією, розмістив на рахунках в українських банках.

  Як відомо, у декларації за 2015 рік прем’єр-міністр Володимир Гройсман вказав, що разом із дружиною готівкою має близько 4 млн гривень, 1,2 млн доларів та 460 тис. євро.

  Варто додати, що останні декілька днів реєстр електронних декларацій працює з перебоями й чиновники скаржаться, що не можуть вчасно, а саме – до 1 квітня, подати свої декларації. У зв’язку із цим Гройсман навіть закликав главу Нацагентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак та інших його членів подати у відставку.

  Теги : декларація про доходи Кабмін Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів