Гройсман збрехав про кілометраж побудованих доріг – економіст

  13 Червня, 2019 17:08
  Олексій Кущ заявив, що заява прем'єра про те, що його уряд побудував понад 6800 км доріг не є правдою.

  Економіст Олексій Кущ вважає, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман говорив неправду, коли заявляв, що його уряд побудував 6800 км доріг в Україні.

  Таку думку економіст висловив у коментарі для golos.ua, відзначивши, що він вкрай негативно оцінює роботу прем'єра з будівництва доріг.

  "Ті тисячі кілометрів доріг, про які він говорить, це і відремонтовані ділянки в тому числі. Україна в індексі логістики за останні кілька років поліпшила свої позиції, але ми – якщо проаналізувати за тривалий період – тільки повертаємося на ті позиції, які у нас були до 2014 року. А насправді ніякого якісного поліпшення порівняно з тим, що було, немає", – пояснив Кущ.

  На його думку, індикатором поліпшення якості доріг може служити збільшення вантажних потоків через Україну. Водночас економіст додав, що вантажообіг через українські дороги знаходиться на мінімальному рівні порівняно з нашим логістичним потенціалом.

  "Через погану якість дорожньої структури Україна випадає з усіх трансконтинентальних транспортних коридорів. Вантажні автомобілі їдуть куди завгодно, але тільки не через нашу країну, тому що розбиваються машини", – додав Кущ.

  Нагадаємо, Гройсман розповів, чому вирішив сформувати власну політичну партію.

  Теги : Кабінет Міністрів будівництво дороги Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів