Гройсман заявив, що "старі партії" Порошенка і Тимошенко мають відійти в історію

  17 Червня, 2019 12:01
  На думку очільника уряду, було б дуже добре, якби у парламент увійшли всі нові партії.

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав партії Петра Порошенка і Юлії Тимошенко "старими партіями, які повинні відійти в історію".

  Про це Гройсман заявив в ефірі на телеканалі ICTV.

  "Я вважаю, що було б дуже добре, якби увійшли (у парламент – ред.) всі нові партії. Старі партії, такі як "Блок Петра Порошенка", Тимошенко (партія Юлії Тимошенко "Батьківщина" – ред.) вони просто мають відійти в історію. На моє глибоке переконання, в кожного була можливість за 20-25 років, будучі в політиці, приймати правильні рішення, але цього не було зроблено і навряд чи вони зможуть це зробити", – заявив Гройсман.

  За словами прем'єра, його "Українська стратегія" "об'єднує сьогодні людей, які можуть робити справу".

  "Я бачу сьогодні, що є "Слуга народу" як партія великої надії, це показали вибори президента, є партія  "Голос" Святослава Вакарчука нова, і є партія "Українська стратегія", яка об'єднує сьогодні професіоналів, людей, які можуть робити справу", – додав керівник Кабміну.

  При цьому Гройсман зазначив, що він не вважає, що "нові обличчя" мають бути визначальним критерієм.

  "Я не вважаю, що критерій "тільки нові обличчя" – має бути визначальним. Я не бачу жодних старих облич в своїй команді…Ми – команда реально професіональних людей. Ми знаємо як потрібно робити і що потрібно робити.  Більше того, на відміну, можливо, від багатьох, хто сьогодні претендує увійти в новий парламент, у нас є наша історія, і ми можемо чітко відповідати і за наші успіхи, і за наші недопрацювання", – підсумував прем'єр.  Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман не виключає того, що знову претендувати на посаду глави уряду після проведення виборів до Верховної Ради.

  Теги : Верховна Рада Тимошенко Батьківщина БПП Петро Порошенко Святослав Вакарчук Володимир Гройсман "Слуга народу" Українська стратегія Голос
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів