Гройсман: Заяви про мою боротьбу за вплив на митницю – чутки

  4 Липня, 2018 12:37
  Просто у багатьох кабінетах, пояснює прем’єр, зараз істерика через втрату потоку.

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що проти нього хтось розпускає неправдиві чутки щодо його планів контролювати українську митницю.

  Про це він сказав на засіданні уряду, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Скажу вам по секрету: зараз хтось розганяє чутки, що Гройсман нібито бореться за вплив на митницю. Я борюсь тільки за одне – за наповнення державного бюджету. Для чого це мені потрібно? Щоб краще фінансувати українське військо, українських дітей, дороги…", – зазначив глава уряду.

  За словами Гройсмана, на Одеській митниці з 20 по 26 червня, після посилення контролю за розмитненням вантажів, було розмитнено 1112 контейнерів з товарами на загальну суму 498 млн гривень.

  Прем’єр зауважив, що, якщо раніше під час першого розмитнення в середньому за один контейнер платили 500 тис. гривень, то тепер 1 млн гривень.

  "Я розумію, що, якщо ці кошти надійшли в державу, то хтось ці кошти втратив. В багатьох кабінетах зараз істерика, потоку немає, і вони будуть готові на багато кардинальних речей, щоб це припинити. Це шалена контрабанда в Україні. Краще не закривайте мені очі на неї, а закривайте контрабанду", – наголосив Гройсман.

  Глава уряду також додав, що нині поблизу Одеської митниці в нейтральних водах перебуває кілька суден з нафтопродуктами, які досі не можуть розмитнити.

  Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив за розширення своїх повноважень. При цьому глава уряду наголосив, що не "наїжджає" на президента.

  Теги : контрабанда митниця одеська митниця Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів