Гройсман залишив Насірову шанс повернути посаду глави ДФС через суд

  10 Березня, 2017 10:30
  Уряд відсторонив посадовця від виконання обов’язків з порушенням законодавства.

  Роман Насіров може безперешкодно повернутися у крісло глави Державної фіскальної служби, оскільки його відсторонення від посади відбулося з порушенням законодавства.

  Як пишуть "Наші гроші", до того ж держава ще й змушена буде виплатити Насірову компенсацію за "вимушені прогули".

  Так, згідно зі ст. 154 Кримінально-процесуального кодексу, підставою для відсторонення чиновника від посади є рішення слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження на строк не більш ніж на 2 місяці.

  Однак 3 березня, коли Кабмін відсторонив Насірова від виконання повноважень глави ДФС, ніякого рішення слідчого судді ще не було. Солом’янський суд Києва заарештував посадовця з можливістю вийти під заставу в 100 млн гривень аж 7 березня.

  Крім того, у розпорядженні уряду № 134-р за підписом прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про відсторонення Насірова від посади керівника ДФС не було вказано жодних підстав чи термінів усунення його від роботи.

  Як відомо, 13 березня суд розгляне апеляційну скаргу захисту відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова на обраний йому запобіжний захід.

  Теги : ДФС насіров Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів