Гройсман взявся за "латентний сепаратизм" Москаля

  17 Листопада, 2017 11:50
  У Раді вважають, що дії губернатора можуть призвести до появи "Закарпатської народної республіки".

  Прем'єр Володимир Гройсман доручив віце-прем'єру з питань регіональної політики розібратися у скандалі щодо сепаратистських проявів голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

  Про це він заявив у парламенті у відповідь нардепу Ігорю Лапіну, який попросив звернути увагу на "антиукраїнську" діяльність губернатора Закарпаття.

  Так, політик висловив стурбованість "спокоєм" Москаля у той час, як на державних установах України висять прапори інших держав і попередив, що такий хід речей може призвести до появи "Закарпатської народної республіки".

  Гройсман підтримав побоювання політика і додав також, що не дозволить угорському уряду, який проти повної українізації шкіл, шантажувати владу.

  Нагадаємо, раніше губернатор Закарпаття Геннадій Москаль пообіцяв європейським послам захистити мовні права нацменшин у регіоні.

  А під час маршу 12 листопада в Берегові на Закарпатті з нагоди річниці створення Карпатської України учасники зірвали з будівлі міськради прапор Угорщини. Тоді Москаль заявив, що не бачить нічого поганого в тому, що поруч з українським прапором висить чужа національна символіка, мовляв це "передбачають міжнародні зобов'язання, які Україна взяла на себе".

  Теги : Гройсман Геннадій Москаль сепаратизм закарпаття
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів