Гройсман впевнений, що в Україні починається політична криза

  4 Лютого, 2016 10:52
  Звинувачення Абромавічуса на адресу Кононенка має розслідувати антикорупційне бюро.
  Володимир Гройсман
  Фото з відкритих джерел
  Володимир Гройсман

  Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман вважає, що Україна входить у серйозну політичну кризу у зв'язку із заявою міністра економічного розвитку Айвараса Абромавічуса про відставку.

  Про це Гройсман заявив за підсумками зустрічі з керівником місії Європейського парламенту за оцінкою потреб Петом Коксом.

  "Очевидно всім, що ми входимо в серйозну політичну кризу, і я вважаю, що цю кризу мають вирішити представники політичних партій спільно з президентом країни для того, щоб стабілізувати ситуацію", - заявив Гройсман.

  Він заявив, що звинувачення Абромавічуса щодо Ігоря Кононенка має розслідувати Національне антикорупційне бюро.

  "Якщо будуть доведені хоча б якісь звинувачення, які лунали на адресу Кононенка, за це треба нести відповідальність. Я вважаю, що це випробування для Антикорупційного бюро", - сказав Гройсман.

  Нагадаємо, міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавічус заявив про свою відставку. Однією з головних причин цього він назвав тиск і корупційну діяльність з боку Кононенка, який намагався взяти під контроль держпідприємства.

  Своєю чергою, Кононенко заявив, що хотів би поспілкуватися з главою Мінекономіки Айварасом Абромавічусом на засіданні фракції.

  Теги : Айварас Абромавічус криза Ігор Кононенко Володимир Гройсман
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів