Гройсман: Виходу з політичної кризи не знайдено

  14 Березня, 2016 11:35
  Спікер ВР заявив, що після 3 тижнів консультацій політиків вийти з політичної кризи не вдалося.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Верховної Ради Володимир Гройсман у відеозверенні на своїй сторінці у Facebook заявив, що після трьох тижнів консультацій політиків різних рівнів досягти консенсусу в питанні виходу з політичної кризи не вдалося. 

  "Я хотів би розпочати з добрих політичних новин, але, на жаль, 3 тижні консультацій різних політичних сил на різному рівні поки що не дають мені таких підстав. На превеликий жаль, на сьогодні немає рішення щодо виходу з політичної кризи, яка склалася", – йдеться в заяві.

  Крім того, він також наголосив, що планує сьогодні звернутися до політичних сил із закликом продовжити діалог – "з тим, щоби, з одного боку, швидше знайшли рішення з цієї політичної кризи, яка у нас сьогодні є, виходу з неї, точніше, а з іншого боку – проявити мудрість в тому, що парламент має працювати, має приймати необхідні рішення".

  Як повідомлялось раніше, з'явилась інформація, що в парламенті домовились про конфігурацію нової коаліції - до парламентської більшості увійдуть ті ж політсили, з яких вона складалась раніше.

  Теги : Гройсман Верховна Рада
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів