Гройсман: Проблема корупції в Україні перебільшена

  12 Сiчня, 2018 13:09
  Прем’єр-міністр зазначив, що у значній кількості сфер корупція начебто вже поборена.

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що проблема корупції в Україні перебільшена, зазначивши, що у значній кількості сфер корупція начебто вже поборена. Про це він повідомив в інтерв’ю для грузинського "Forbes", яке опублікувало інтернет-видання "Депо".

  "Багато наших ворогів зацікавлені в дестабілізації України, і вони завжди висувають проблему корупції в нашій країні. Вони постійно повторюють, що корупція дуже поширена… І я вважаю, що це перебільшено", – зазначив Гройсман.

  За словами прем’єр-міністра, список сфер, де процвітала корупція, очевидно скорочується. У сфері держзакупівлі, продажу природного газу, закупівлі ліків, на думку прем’єр-міністра, корупція є повністю знищеною. Значним досягненням в боротьбі з корупцією Гройсман назвав введення в експлуатацію системи Інтернет-закупівель "Prozorro".

  Проте Гройсман заявив, що корупція залишилася в правоохоронних органах, судах, органах, що видають дозволи на ліцензії, а також в державних установах, що надають різні послуги. 

  Нагадаємо, Гройсман, відповідаючи на запитання, що для нього означає бути головою уряду однієї з найбільших країн Європи, заявив про те, що це "воля Божа".

  Теги : корупція Кабінет Міністрів Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів