Гройсман про новий контракт Коболєва: Захмарні виплати виключені

  22 Березня, 2019 15:53
  Як стверджує прем’єр, попередній контакт був підписаний іншим урядом і його умови не дозволяли вносити зміни.

  Новий контракт, який буде підписаний з менеджментом НАК "Нафтогаз України", містить чіткі завдання та вимоги і виключає будь-які захмарні виплати.

  Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час "Години запитань до уряду" у Верховній Раді, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За словами Гройсмана, попередній контракт, який дозволяв високі виплати, був підписаний до призначення чинного уряду, й умови цього документа не дозволяли вносити зміни.

  Він зазначив, що 22 березня сплив строк цього контракту, і за два місяці до цієї дати уряд направив наглядовій раді НАКу свої пропозиції щодо нового контракту. Ці пропозиції містили чіткі завдання, передусім щодо збільшення видобутку українського газу.

  "Ми направили нашу пропозицію наглядовій раді. Вони надали відповідь, що готові врахувати наші умови у новому контракті і запропонували укласти новий контракт, в якому немає бонусів, а є чіткі вимоги", – наголосив прем’єр.

  Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України продовжить контракт із правлінням НАК "Нафтогаз України" і його головою Андрієм Коболєвим мінімум на рік, але з наполовину меншим окладом, без премій, а також з певними умовами.

  Теги : Нафтогаз Андрій Коболєв Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів