Гройсман пообіцяв США та ЄС реформи

  14 Квiтня, 2016 22:00
  Прем’єр-міністр запевнив Байдена, Шульца та Могеріні у незмінності курсу реформ в Україні.

  Новопризначений прем’єр-міністр Володимир Гройсман провів телефонні розмови з віце-президентом США Джо Байденом, президентом Європарламенту Мартіном Шульцем та главою європейської дипломатії Федерікою Могеріні.

  Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

  Зазначається, що Байден підтвердив солідарність США з Україною, а також готовність й надалі надавати всебічну підтримку Україні на шляху перетворень.

  У відповідь Гройсман наголосив на незмінності курсу реформ в Україні й усвідомленні урядом необхідності прискорення темпу та підвищення якості системних перетворень у державі.

  Шульц же високо оцінив двосторонню взаємодію між Верховною Радою та Європарламентом, коли спікером був Гройсман, а прем’єр-міністр України запевнив його в готовності уряду підтримувати цей процес.

  Також повідомляється, що Могеріні наголосила на солідарній позиції Євросоюзу на підтримку України у подоланні актуальних викликів. Володимир Гройсман, своєю чергою, подякував Єврокомісії за готовність підтримувати Кабмін у впровадженні реформ, модернізації країни та боротьбі з корупцією.

  Нагадаємо, Верховна Рада 14 квітня призначила Володимира Гройсмана прем’єр-міністром України, а також затвердила склад нового Кабміну.

  Теги : США Мартін Шульц ЄС Джозеф Байден Федеріка Могеріні Кабмін прем'єр-міністр Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів