Гройсман пообіцяв підвищення пенсій

  21 Травня, 2018 10:08
  Глава уряду заявив, що з часом підвищення пенсій "буде набирати обертів, і люди будуть це відчувати".

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє подальше автоматичне підвищення пенсій.

  Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

  "Пенсійна реформа, яка стартувала восени минулого року, перебуває на перших етапах впровадження, і попереду багато змін, одна з яких – автоматичне підвищення пенсій залежно від можливостей економіки, а не політичних обіцянок", – наголосив прем'єр.

  Він нагадав, що з минулої осені підвищені пенсії виплачують понад 9 мільйонам пенсіонерів. З квітня поточного року підвищено пенсії військовим пенсіонерам.

  "І якщо хтось думає, що це все, – ні! Ми тільки почали систему постійного підвищення пенсій. Ми розпочали процес. Це та зміна, яка з часом буде набирати обертів, і люди будуть це відчувати. Я проти одномоментних подачок!", – пообіцяв глава Уряду.

  Гройсман погодився, що на сьогодні є багато викликів, зокрема зростання цін.

  "Але для стримування цін треба інвестувати в економіку, розвиток промисловості – задля формування пропозиції товарів та послуг на ринку. І ми такі програми запроваджуємо. А все, що заробить економіка, ми будемо реінвестувати в зростання добробуту людей", – підкреслив Гройсман.

  Як повідомлялося раніше, президент України Петро Порошенко під час візиту в Хмельницьку область заявив, що в другому кварталі 2018 року мінімальна зарплата зросте до 4,2 тис. гривень, і це не межа.

  Теги : Гройсман пенсії підвищення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів