Гройсман поговорив з роботом Софією про Україну

  11 Жовтня, 2018 14:15
  На зустрічі також були присутні школярі та міністр освіти Лілія Гриневич.

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся з всесвітньо відомим роботом зі штучним інтелектом Софією та запитав її про Україну.

  Про це прем'єр повідомив на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши відео з зустрічі.

  "Зустріч з людиноподібним роботом Софією. Вона стала першим в світі роботом, який отримав громадянство однієї з країн", – наголошується в повідомленні прем'єра.

  Поруч з Гройсманом сиділи школярі, також на зустрічі була присутня міністр освіти Лілія Гриневич.

  Робот Софія розповіла про Україну і відповідала на запитання присутніх. Виявилося, що Софія може розмовляти російською.  У коментарях до відео люди здебільшого розкритикували Володимира Гройсмана.

  Деякі користувачі, зокрема, написали: "Треба правильні питання задавати, хто в Україні найбільші корупціонери і коли ціна на бензин буде доступною, а не розкішшю", "Що попало", "Думай краще, що з паливом робити, вірніше як опустити ціну!", "Дійсно, коли всі проблеми країни вирішено, то можна і з роботом зустрітися, це ж важливіше, навіть, ніж добробут громадян!".

  Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв зростання середньої зарплати в грудні цього року й "системне підвищення" пенсій з 1 березня 2019 року.

  Теги : Гриневич Володимир Гройсман робот
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів